צרו קשרtel whatsapp
Polygraph

אודותינו

משרד עו"ד זוהר-שניידר מתמחה בייצוג בבתי המשפט השונים בכל הערכאות השיפוטיות, בתחום המשפט האזרחי, בתחום המשפט המסחרי, בדיני המקרקעין, בדיני חדלות הפירעון וכיוצ"ב, וכל זאת לצד מתן שירותים נוטריונים, שירותים בתחום הצוואות והירושות, האפוטרופסות, יפוי כח מתמשך ושירותים נוספים.

מסירות ונאמנות ללקוח לצד טיפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר הם הערכים שמנחים אותנו בכל מעשי ידנו.

 

אוסף האומנות של משרדנו

אומנם עניין זה לא קשור למשפטים ולשירות המקצועי, האמין והיסודי שאנו מספקים ומציעים, אבל מי שיזדמן לפגישה במשרדנו, ולאחר שנסיים לטפל במסירות בענייניו, נסיר דאגה מליבו או נרקום עימו יחד חלום, מוזמן לשוטט במסדרונות משרדנו וליהנות מאוסף אומנות, הכולל יצירות מקור של אמנים ישראלים מהשורה הראשונה (כדוגמת מנשה קדישמן, יעקב אגם, מרסל ינקו, יוסל ברגנר, משה קסטל, יוחנן סימון ועוד).

 

 

 

 

להכרות עם צוות המשרד >> 

שאלות ותשובות

כמה שנים אנחנו בתחום

+ -
אנו בעלי ניסיון וותק של כ- 20 שנה בתחומי המשפט האזרחי לסוגיו, המקרקעין וחדלות הפירעון.

באילו תחומים אנחנו מתמחים

+ -
משרדנו מתמחה בייצוג בהליכים משפטיים, בעיקר בתחום האזרחי לסוגיו השונים, וכן בדיני המקרקעין ודיני חדלות הפירעון, אנו מטפלים גם בענייני ירושות וצוואות, וגם מעניקים שירותים נוטריונים.

מה החוזקות שלנו ולמה שתבחרו בנו לייצג אתכם

+ -
אנחנו משוכנעים כי לאחר פגישה במשרדנו תתרשמו מהמקצועיות, הידע, הניסיון והיחס החם ובסיום הפגישה תצאו עם תחושה של הקלה וביטחון שהפקדתם את התיק שלכם בידיים של עורכי דין שראויים לכך ובאמת אכפת להם!

צרו איתנו קשר

  • Hidden
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

בשליחת הפרטים הנני מאשר קבלת מידע לדוא"ל ו/או לטלפון